Space Pioneer

Space Pioneer

Action

PEGI 7

Strelecká hra, ktorá dáva cudzím bytostiam nádej na spravodlivosť vo vesmíre.

 
Trailer

OBJAVUJTE NOVÉ GALAXIE A SPOZNÁVAJTE ÚŽASNÉ SVETY

 • Keď sa stretáva prieskum vesmíru a bojové stratégie, vzniká dokonalý strelček typu PvP. Preskúmajte ako astroneer a dobývajte neznáme arény na vesmírnom dobrodružstve a bojujte proti veterným veterníkom. Musíte zastaviť mimozemskú inváziu v tejto RPG spolupracujúcej hre!
 • Vytvorte si vlastný svet, keď sa prepracovávate cez nové planéty od ľadovej tundry po červený Mars alebo bujné zelené džungle plné medzigalaktických rastlín a živočíchov na úžasnej vesmírnej odysei. Zničte nepriateľov na každom kroku v tejto vzrušujúcej hre vojny s veterníkmi a získajte neobmedzenú moc!

AKČNÁ HRATELNOSŤ PLNÁ AKCIE

 • Aby ste prežili hordy alienov a veterníkov, budete potrebovať zručného a všestranného lovca vesmíru. Rýchla akcia strieľania zhora nadol vám otestuje bojové reflexy a taktiku na maximum. V tejto akčnej vojenskej hre nebudete nikdy klesať na stráži!

NEKONEČNÁ GALAXIA

 • Nekonečný vesmír ponúka nespočetné množstvo nepriateľských galaxií na preskúmanie a zmenenie ich na vesmírny strelček. Spolu s dynamickým systémom cieľov invázie, podobne ako v astroneerovi, je hrateľnosť skutočne nekonečná vo vesmírnom pionierovi - dokonalá strelčeková vesmírna odysea typu PvP!

VYLEPŠITE SVOJE ZBRANE A ZRUČNOSTI

 • Získajte ešte viac palivového ohňa pre svoj guľomet, brokovnicu a ďalšie vesmírne strelivo na lov niektorých alien hier v tejto akčnej strieľacej hre! Zarábajte korisť na vylepšenie zbraní a výstroja vrátane strelcových veží, pušiek, blasterov a mín. Odomknite desiatky bojových zručností vesmírneho strelca, aby ste mali bojový náskok.

ZNIČTE OBIROVSKÉ BOSSES

 • Od agresívnych robotických veterníkov a obrovských mechov po jedovaté martinské vosy, bojujte s vesmírnymi bosmi, pričom každý má jedinečné útočné a obranné schopnosti, vrátane posilnených štítov a silných lúčových výbuchov. Akčné hry s veterníkmi nikdy neboli také vzrušujúce!

DYNAMICKÝ SYSTÉM CIEĽOV

 • Získajte ukradnuté disky, chráňte sondy, opravte havarované lode a splňte misie, aby ste získali korisť a odomkli výstroj a zručnosti do RPG hier s tretou osobou. Pri každom hraní majú misie nové ciele, veterníkov a nekonečné tretie osoby strieľacie hry typu kooperatíva.

ZASTAVTE PLAGU

 • Zápas proti stále ťažším vlnám mimozemských invázií v režimoch hordy, aby ste získali chutné koristi a skúsenosti v troch obtiažnostiach: normálna, ťažká a peklo. V akčnej vojenskej hre ako Space Pioneer nie je žiadny ľahký režim. Je to nekonečná vesmírna zábava!

POSTAVTE SI VLASTNÚ VESMÍRNU ZÁKLADŇU

 • Prispôsobte a vylepšte svoju základňu, aby ste zvýšili produkciu zdrojov a posilnili svoju výstroj v tejto vzrušujúcej vesmírnej RPG.

Požiadavky na systém:

 • Operačný systém: Windows 10
 • Procesor: Intel Core i3-4130 alebo ekvivalentný
 • Grafika: Intel grafická 4440 alebo ekvivalentná
 
Voir

Využite všetky naše hry neobmedzene s predplatným Fuze Forge!

fermer

Résultats de votre recherche