Globálne spustenie „Call of Duty: Modern Warfare III“ je naplánované na 10. novembra

V neustále sa vyvíjajúcej sfére hier a technológií inovácia nepozná hraníc. Tu je najnovší vývoj v tejto oblasti; Activision je pripravený uviesť novú éru s uvedením „Call of Duty: Modern Warfare III“ zavedením špičkového systému moderovania.

To, čo odlišuje tento systém, je jeho využitie AI, ktorá je navrhnutá tak, aby rýchlo zisťovala prípady nenávistných prejavov počas hlasových rozhovorov v reálnom čase. 10. november teda znamená nielen vydanie najnovšej videohry „Call of Duty“, ale aj nového „hráča“ v hernom zážitku.

Inauguračný beta test sa však uskutočnil 30. augusta v Severnej Amerike a obsahoval „Call of Duty: Modern Warfare II“ a „Call of Duty: Warzone“.

Activision v skutočnosti popri spustení hry predstavuje systém moderovania hlasového chatu riadený AI. Tento systém, poháňaný ToxMod, technológiou moderovania AI od Modulate, bude v reálnom čase aktívne detekovať a presadzovať sa proti toxickej reči. To zahŕňa nenávistné prejavy, diskriminačný jazyk, obťažovanie a ďalšie, ako je podrobne uvedené v oficiálnom blogu.

V digitálnej oblasti sa AI stala prevládajúcim nástrojom na moderovanie obsahu vytváraného používateľmi. Platformy zvyčajne využívajú AI na odfiltrovanie konkrétnych slov určených používateľmi. Je však potrebné poznamenať, že podskupina používateľov internetu je čoraz vynaliezavejšia v snahe obísť tieto systémy moderovania.

Najpopulárnejšie hry

fermer

Résultats de votre recherche