Streameri môžu teraz zarábať peniaze prostredníctvom funkcie chatu na Twitchi

Twitch chápe rastúci význam živých prenosov v oblasti sociálnych sietí. Priame prenosy nielen zvyšujú zapojenie používateľov a čas strávený na platforme, ale tiež poskytujú tvorcom cestu k zarábaniu peňazí prostredníctvom existujúcich funkcií speňažovania, ako je napríklad virtuálna mena Bits, ktorá umožňuje podporu divákov. 

Na ďalšie posilnenie streamerov Twitch predstavil Hype Chat, novú službu, ktorá používateľom umožňuje zaplatiť za možnosť mať svoje komentáre pripnuté v hornej časti okna rozhovoru. Keďže populárni tvorcovia často dostávajú počas streamov záplavu komentárov, môže byť pre divákov náročné vyniknúť. Cieľom Hype Chat je tento problém vyriešiť tým, že používateľom ponúka možnosť zaplatiť za zvýšenú viditeľnosť. V súčasnosti je táto funkcia exkluzívna pre tvorcov partnerov Twitch. 

Používatelia majú kontrolu nad sumou, ktorú chcú zaplatiť, v rozmedzí od 1 do 500 USD, zatiaľ čo streameri si môžu nastaviť minimálnu hranicu platby až 100 USD za pripnuté komentáre. Vybraná platba určuje rôzne faktory, ako je dĺžka trvania komentára, obmedzenie počtu znakov a zreteľný vizuálny vzhľad. 

Je dôležité poznamenať, že hoci platba môže zvýšiť viditeľnosť, komentáre musia stále dodržiavať zásady moderovania Twitch. Každý komentár bude podrobený analýze pomocou nástroja Twitch na moderovanie AutoMod a moderátorov chatu. 

Photo Credits : Photography Courtesy of Twitch© 

With ETX / DailyUp

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání