Amazon Games vyvíja online hru pre viacerých hráčov (MMO), ktorá hráčom ponúka slobodu objavovať virtuálne svety

Technologický gigant Amazon oznámil vývoj videohry s otvoreným svetom založenej na J.R.R. Tolkienova klasická sága „Pán prsteňov“. 

Hra prijme masívny online formát pre viacerých hráčov (MMO), ktorý hráčom umožní objavovať virtuálne svety a vytvárať si vlastné dobrodružstvá. Spoločnosť Amazon Games, ktorá robí pokroky v hernom priemysle s vlastným štúdiom, cloudovou hernou službou Luna a streamovacou platformou Twitch, vyjadrila svoje nadšenie z nového pohľadu na milovanú franšízu. 

Spoločnosť spolupracuje s Embracer Group, držiteľom videoherných práv na Tolkienove diela, aby zabezpečila, že hra bude spravodlivá pre obrovský vesmír Stredozeme. Zatiaľ čo konkrétne podrobnosti, ako je názov a dátum vydania, neboli zverejnené, podnik Amazonu v oblasti videohier „Lord of the Rings“ je v súlade s jeho významnou investíciou do televíznej adaptácie franšízy na Amazon Prime Video. 

S úspechom ich predchádzajúcej hry s otvoreným svetom „Nový svet“ sa Amazon snaží zaujať hráčov týmto veľmi očakávaným projektom. 

Photo Credits : Photography Courtesy of Amazon Games© 

With ETX / DailyUp

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání