Zapíšte si do kalendára: Grand Theft Auto VI sa dostane na pulty koncom roka 2025

Spoločnosť Rockstar Games oznámila, že vydanie hry Grand Theft Auto VI je naplánované na koniec roka 2025, čo vyvolalo vzrušenie a špekulácie medzi hernými nadšencami na celom svete.  

Dlho očakávanú správu o vydaní hry „Grand Theft Auto VI“ konečne potvrdila spoločnosť Take-Two Interactive, materská spoločnosť Rockstar Games. V nedávno zverejnenom oznámení spoločnosť Take-Two Interactive prezradila, že očakávaná videohra sa na pulty obchodov dostane na jeseň roku 2025.  

Hoci nebol potvrdený žiadny konkrétny dátum vydania, finančné údaje spoločnosti naznačujú zúženie potenciálneho obdobia uvedenia na trh. Táto aktualizácia skutočne vyvolala nové vzrušenie medzi hráčmi, ktorí netrpezlivo očakávali správy o ďalšom diele obľúbenej série „Grand Theft Auto“.  

Úspech série Grand Theft Auto však nepochybne sprevádzal aj nemalý podiel kontroverzie. Od svojho vzniku bola táto séria v centre mnohých diskusií týkajúcich sa jej obsahu, tém a zobrazovania násilia a kriminálneho správania.  

S každým novým dielom, ktorý posúva hranice, sa diskusia okolo Grand Theft Auto len zintenzívňuje. Niektorí ho považujú za formu umeleckého vyjadrenia a odraz súčasnej spoločnosti, iní ho odsudzujú ako škodlivý vplyv na vnímavé mysle. 

Photo Credits : Photographie Chris DELMAS / AFP©  

With ETX / DailyUp 

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání