Zmena zamerania: Hollywood vsádza na videohry a prehliada komiksy

Keďže Hollywood stále viac hľadá inšpiráciu vo videohrách, vzniká dojem, že komiksy, ďalší bohatý zdroj príbehového materiálu, sú v porovnaní s nimi trochu zanedbávané.  

Prostredie hollywoodskych adaptácií sa skutočne vyvíja, pričom postavy z videohier získavajú čoraz väčšie postavenie popri obľúbených superhrdinoch z komiksovej literatúry. Hoci komiksy sú pre Hollywood už dlho lukratívnym zdrojom materiálu, vzostup adaptácií videohier pretvára zábavný priemysel novým a vzrušujúcim spôsobom.  

Najnovšia správa spoločnosti Ampere Analysis osvetľuje zaujímavý trend v zábavnom priemysle a poukazuje na meniace sa preferencie divákov, pokiaľ ide o adaptácie komiksov a videohier. Podľa správy sa zdá, že záujem o adaptácie videohier rastie, pričom vlastnosti ako Super Mario zaujali predstavivosť divákov a priťahujú značné objemy vyhľadávania. 

Tento nárast záujmu o adaptácie videohier možno pripísať niekoľkým faktorom. Videohry sa vyvinuli v pohlcujúce príbehové zážitky s bohatými príbehmi, presvedčivými postavami a vizuálne úžasnými svetmi, ktoré majú ohlas u širokého publika. Keďže popularita a kultúrny význam hier neustále rastú, je len prirodzené, že divákov lákajú adaptácie ich obľúbených videoherných sérií.  

Je však dôležité poznamenať, že adaptácie komiksov aj videohier majú v oblasti zábavy naďalej významné zastúpenie.  

 

Photo Credits : Photographie Copyright 2020 CTMG, Inc. All rights reserved©  
With ETX / DailyUp
 

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání