Jonathan Nolan identifikuje videohry ako hlavný zdroj inšpirácie pre televíziu

Jonathan Nolan, oslavovaný filmár známy pre svoju prácu na úspešných televíznych seriáloch ako "Westworld", identifikoval videohry ako hlavný zdroj inšpirácie pre televízne rozprávanie príbehov. 

Podľa Jonathana Nolana majú pohlcujúce príbehy, zložité postavy a interaktívne prvky, ktoré sa nachádzajú v videohrách, hlboký vplyv na spôsob, akým sú príbehy rozprávané v oblasti televízie. Skutočne, urobil odvážne vyhlásenie, naznačujúce, že videohry sú pripravené stať sa hlavným zdrojom inšpirácie pre hollywoodske rozprávanie príbehov. Jeho poznámky prichádzajú len pár dní pred veľmi očakávaným uvedením jeho adaptácie postapokalyptického hraného RPG "Fallout", ktoré sa má čoskoro streamovať. 

Na pamiatku, Nolan a jeho manželka Lisa Joy úzko spolupracovali pri vývoji seriálu. Spoločne sú tvorivými mozgami za úspešným televíznym seriálom "Westworld", ktorý získal široké uznanie a ocenenia po svojom uvedení. 

Takže s "Fallout", Nolan má za cieľ oživiť bohatý a rozľahlý svet populárnej herné série na obrazovke, využívajúc jeho pútavú narratívu a pohlcujúce prvky hrateľnosti, aby vytvoril fascinujúci zážitok z sledovania. 

Photo Credits : Photographie Indranil Mukherjee / AFP©  
With ETX / DailyUp
 

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání