Square Enix rozširuje svet Final Fantasy VII na trilógiu

Medzi hráčskou komunitou sa šírilo hmatateľné napätie, aféra sa dala krájať a všetko sa sústredilo na blížiace sa uvedenie hry "Final Fantasy VII Rebirth".  

Herný svet sa ocitol v prílivovej vlne nostalgie, pretože hra "Final Fantasy VII" sa vrátila v revitalizovanej podobe, ktorá si podmanila staré aj nové publikum. Táto moderná adaptácia obľúbenej klasiky role play vdýchla nový život do starých spomienok a znovu rohorela vášeň fanúšikov po celom svete.  

Square Enix, japonská spoločnosť stojaca za touto sériou, si pre Final Fantasy VII zvolila odvážnu cestu. Namiesto jednoduchého remasteru sa vydali na ambicióznu cestu, aby svoje majstrovské dielo z roku 1997 pretvorili na trilógiu. Bol to odvážny krok vzhľadom na monumentálny úspech, ktorý pôvodná hra dosiahla na konzole PlayStation. 

Poľský fotograf Bartosz Glowacki v rozhovore vyjadril pocity nespočetného množstva fanúšikov na celom svete. Vyjadril hlboké očakávanie najnovšieho dielu a prezradil, že venoval "šialené množstvo času" hraniu originálu. Jeho slová slúžili ako dojemná pripomienka hlbokého emocionálneho spojenia, ktoré si mnohí v priebehu rokov vytvorili k ságe Final Fantasy VII.  

Photo Credits : Photographie RICHARD A. BROOKS / AFP©   
With ETX / DailyUp

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání