"Skull and Bones" sľubuje hráčom strhujúci a vzrušujúci zážitok

Spoločnosť Ubisoft, renomovaný vývojár a vydavateľ videohier, konečne uviedla na trh dlho očakávaný titul "Skull and Bones".  

Po mnohých problémoch a odkladoch výroby sa očakávaná pirátska videohra "Skull and Bones" od spoločnosti Ubisoft konečne dočkala svojho dlho očakávaného debutu. Tento míľnik predstavuje vyvrcholenie dlhoročného vývojárskeho úsilia a signalizuje blížiaci sa príchod hry na hernú scénu.  

Zatiaľ čo vo filme, literatúre a iných formách médií už dlho vzbudzujú predstavivosť divákov švárni námorníci, vo videohrách sú piráti historicky pomerne zriedkavou témou. Napriek týmto problémom sa v hernom svete objavili významné výnimky ako "Assassin's Creed IV: Black Flag" a "Sid Meier's Pirates!", ktoré úspešne zachytili pôvab pirátstva.   

Pre Ubisoft tak uvedenie hry "Skull and Bones" predstavuje významný míľnik a dôkaz odhodlania spoločnosti prinášať inovatívne a pútavé herné zážitky. Keďže sa hráči pripravujú na plavbu za dobrodružstvom, hra "Skull and Bones" je pripravená zanechať trvalý dojem v hernom prostredí na ďalšie roky. 

Photo Credits : Photography Courtesy of Ubisoft©  

With ETX / DailyUp

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání