Vedeli ste, že Microsoft investoval miliardy do „Starfield“?

S očakávaním, ktoré dosiahlo pomaly level horúčky, bola „Starfield“, videohra, ktorá držala fanúšikov na uzde roky, minulú stredu konečne pripravená na spustenie v globálnom meradle.

Vzrušenie a produkčné hodnoty neboli boli iné, ako sa dalo očakávať od hollywoodskeho trháku. V skutočnosti boli stávky pre Microsoft neuveriteľne vysoké, pretože do úspechu tejto hry investovali miliardy.

„Starfield“ tak predstavoval strategický krok technologického giganta s cieľom nalákať hráčov na predplatiteľskú službu Xbox. Microsoft urobil masívne investície do herného sektora, ktorý sa pýšil celosvetovou hodnotou 200 miliárd dolárov. Tieto investície boli nielen do očí bijúce, ale aj kľúčové pre dlhodobú hernú stratégiu spoločnosti.

Rozruch okolo "Starfield" bol elektrizujúci, primárne podporovaný jeho pôsobivým metakritickým hodnotením 87 zo 100. Toto hodnotenie bolo odvodené od skorých prehratí kritikmi a množstva výnimočne pozitívnych videí YouTube vytvorených hráčmi.

Štúdio vyjadrilo svoje očakávanie, že „Starfield“, hra, s ktorou sa dá preskúmať ohromujúcich 1 000 planét, bude mať životnosť po celé desaťročia. Tento optimizmus bol posilnený rýchlym pokrokom v oblasti umelej inteligencie, ktorý umožnil herným postavám reagovať pozoruhodne realistickým spôsobom na akcie a dialógy hráčov. Tieto vylepšenia boli prísľubom pohlcujúcich herných zážitkov, ktoré prekonali čas.

Najpopulárnejšie hry

fermer

Résultats de votre recherche