Virtuálna realita je na programe Assassin's Creed.

Do konca roka budú mať fanúšikovia Assassin's Creed to potešenie zažiť adventúru vo virtuálnej realite. Oznámenie neurobil nikto iný ako Ubisoft. 

Nový titul bude obsahovať Assassin's Creed Nexus VR, ktorý predstaví predchádzajúcich protagonistov tejto série z vrcholov budov so skrytými čepeľami, veľkolepé parkourové úteky a ikonický „Leap of Faith“. Hráči budú môcť vidieť virtuálnymi očami Kassandru v starovekom Grécku, Ezia Auditore da Firenze v renesančnom Taliansku a Connora v koloniálnej Amerike. Pri tom sa môžu ponoriť do príbehu, ktorý im umožní ponoriť sa do spomienok svojich predkov a vystúpiť z nich. 

Hranie videohry zahŕňa veľa lezenia, skákania medzi budovami, pretekania, boja a oveľa viac. Vývojári si myslia, že možnosť pocítiť, aké to je stať sa majstrom zabijaka, hráčov nesmierne osloví. Titul opisujú ako ideálny pre virtuálnu realitu. 

Ubisoft sa rozhodol sprístupniť titul každému, vrátane tých, ktorí sa cítia vo virtuálnej realite dezorientovaní alebo im je nevoľno, a to tak, že ponúka funkcie, ako sú rýchle spôsoby, ako sa postavy môžu „teleportovať“ z jedného miesta na druhé. Hra bude dostupná na zariadeniach Quest, najnovších VR náhlavných súpravách Meta, predtým známych ako Oculus. 

Photo Credits : Photography Robyn BECK / AFP©

With ETX / DailyUp

Najpopulárnejšie hry

Zatvoriť

Výsledky vašeho vyhledávání